| Názov školy | Základná škola s materskou školou Olešná 464 |
| Adresa školy | 023 52 Olešná - Polgruň 464 |
| Telefón | 0414346155 |
| zsmsolesna@centrum.sk | |
| WWW stránka | zsmsolesna.edupage.sk |
| Zriaďovateľ | Obec Olešná |
| Meno, priezvisko | |
|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Emília Beleščáková |
| ZRŠ pre ZŠ | Mgr. Mária Perďochová |
| ZRŠ pre MŠ | Daniela Plešivčáková |
| Vedúca ZŠS | Alena Korčeková |
Rada školy sa na zasadnutiach vyjadrovala ku koncepčným zámerom rozvoja školy, ku skladbe voliteľných a nepovinných predmetov, k správe o výchovno-vzdelávacích výsledkov školy, k rozpočtu školy a výsledkom hospodárenia a materiálnemu zabezpečeniu výchovno-vzdelávacieho procesu.
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| Predseda | Dostalová Zuzana | |
| Pedagogickí zamestnanci | Ferenčáková Anna | |
| Horníková Daniela | ||
| Ostatný zamestnanci | Korčeková Alena | |
| Zástupcovia rodičov | Murčová Anna | |
| Krenželoková Marcela | ||
| Grečmal Jozef | ||
| Zástupca rodičov detí MŠ | Mgr. Monika Janíková | |
| Zástupca zriaďovateľa | RSDr. Kubiš Anton | |
| Ing. Slovák Martin | ||
| Červenec Jozef | ||
| Delegovaný zástupca organizácie, ktorý sa podieľa na vzdelávaní a výchove v škole | Šedivá Soňa |
1. Gremiálna rada riaditeľa - je zložená z vedúcich zamestnancov školy a ekonómky. Schádza sa spravidla raz za mesiac.
2. Pedagogická rada školy - je najvyšším orgánom školy , ktorý rozhoduje o výchovno - vzdelávacom procese školy. Jej členovia sú všetci pedagogický a výchovní zamestnanci školy. Schádza sa spravidla jedenkrát za štvrťrok.
3. Rodičovské združenie pri ZŠ s MŠ Olešná - výbor RZ tvorí 12 členov - zástupcov za jednotlivé triedy. Je iniciatívnym orgánom rodičov a schádza sa spravidla raz za štvrťrok.
4. Metodické združenie a predmetové komisie
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov |
|---|---|---|
| PK Humanitných predmetov | Mgr. Pionteková Ivana | SJL, AJ, D |
| MZ 1. - 4. roč. | Mgr. Urbaníková | SJ,M,VV,TV,HV,Prv,P,Vl,PV,ŠKD |
| PK Prírodovedných predmetov | Mgr. Nohová Mária | M, F, PR, Z, CH |
| PK Esteticko-výchovných predmetov | Mgr. Jozeková Helena | VV, TV, OV, HV, TchV |
Počet žiakov školy: 174
Počet tried: 9
Počet detí MŠ: 54
Počet tried: 3
Z toho:
1. trieda - celodenná prevádzka
2., 3. trieda - prevádzka poldenná
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 19 | 20 | 12 | 27 | 23 | 18 | 15 | 16 | 24 | 174 |
| z toho ŠVVP | 2 | 1 | 1 | 4 | ||||||
| z toho v ŠKD | 18 | 18 | 4 | 8 | 15 | 58 | ||||
| Detí v MŠ | 21 | 17 | 16 | 54 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2007: súčet 19 / počet dievčat 10
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2007: súčet 19 / počet dievčat 10
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet 0 / počet dievčat 0
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2008
| 9. ročník | Spolu | |
|---|---|---|
| Počet žiakov | 24 | 24 |
| Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|
| prijatí | 3 | 9 | 12 | 0 | 24 |
| % úspešnosti | 12,5 | 37,5 | 50,0 | 0,0 | 100 |
| Trieda | AJ | D | F | CH | M | Pr | P | Prv | SJL | Spr | Vl | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | ||||||||||||
| II. | 1,37 | 1,37 | 1,47 | 1 | ||||||||
| III. | 1,58 | 1,33 | 1,58 | 1 | 1,17 | |||||||
| IV. | 1,96 | 1,52 | 1,93 | 1,04 | 1,59 | |||||||
| V. | 2,26 | 1,87 | 2,22 | 2,09 | 2,22 | 1 | 1,61 | |||||
| VI. | 2,28 | 1,56 | 2,28 | 2,5 | 1,89 | 1,94 | 1,06 | 1,61 | ||||
| VII. | 2,47 | 1,4 | 2,27 | 2,67 | 2,07 | 1,73 | 1 | 1,53 | ||||
| VIII. | 2,75 | 1,88 | 2,75 | 2,75 | 2,63 | 2,69 | 2,44 | 1,06 | 2,31 | |||
| IX. | 2,79 | 2 | 2,63 | 2,75 | 2,71 | 1,96 | 2,25 | 1 | 1,79 | |||
| Priemer predmetu | 2,51 | 1,74 | 2,48 | 2,75 | 2,21 | 2,14 | 1,43 | 1,37 | 1,95 | 1,02 | 1,38 | 1,77 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I. | 19 | 19 | 0 | 0 |
| II. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| III. | 12 | 12 | 0 | 0 |
| IV. | 27 | 27 | 0 | 0 |
| V. | 23 | 23 | 0 | 0 |
| VI. | 18 | 18 | 0 | 0 |
| VII. | 15 | 15 | 0 | 0 |
| VIII. | 16 | 16 | 0 | 0 |
| IX. | 24 | 24 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 19 | 922 | 48,53 | 922 | 48,53 | 0 | 0,00 |
| II. | 20 | 1082 | 56,95 | 1078 | 56,74 | 4 | 0,21 |
| III. | 12 | 603 | 50,25 | 603 | 50,25 | 0 | 0,00 |
| IV. | 27 | 2120 | 78,52 | 2120 | 78,52 | 0 | 0,00 |
| V. | 23 | 1658 | 72,09 | 1658 | 72,09 | 0 | 0,00 |
| VI. | 18 | 1149 | 63,83 | 1136 | 63,11 | 13 | 0,72 |
| VII. | 15 | 986 | 65,73 | 986 | 65,73 | 0 | 0,00 |
| VIII. | 16 | 1510 | 94,38 | 1499 | 93,69 | 11 | 0,69 |
| IX. | 24 | 2455 | 102,29 | 2450 | 102,08 | 5 | 0,21 |
| Spolu | 174 | 12485 | 71,75 | 12452 | 71,56 | 33 | 0,19 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Priemerný počet bodov |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | 24 | 79 | 15,79 |
| Monitor MAT | 24 | 64,6 | 12,92 |
Materská škola - Program výchovy a vzdelávania detí v MŠ
Základná škola: Učebné plány pre 1. -9. ročník ZŠ, ktoré schválilo MŠ SR dňa 14. mája 2003 číslom 520/2003-41 s platnosťou od 1. septembra 2003.
I. stupeň - učebné plány pre 1. - 4. ročník ZŠ - variant 1. (základný)
II.stupeň - učebné plány pre 5.-9. ročník ZŠ- variant 2
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| Matematika | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 43 |
| Slovenský jazyk a literatúra | 9 | 9 | 9 | 9 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 60 |
| Prvouka | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - | - | 4 |
| Cudzie jazyky 5.-9. | - | - | - | - | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 16 |
| Výtvarná výchova 1.-9. | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 14 |
| Hudobná výchova 1.-9. | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| Technická výchova 5.-9. | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| Prírodoveda | - | - | 2 | 2 | - | - | - | - | - | 4 |
| Prírodopis | - | - | - | - | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 9 |
| Vlastiveda | - | - | 1 | 2 | - | - | - | - | - | 3 |
| Pracovné vyučovanie | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | - | 2 |
| Telesná výchova | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 22 |
| Dejepis | - | - | - | - | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 |
| Zemepis | - | - | - | - | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 9 |
| Občianska výchova | - | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| Fyzika | - | - | - | - | - | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 |
| Chémia | - | - | - | - | - | - | - | 2 | 2 | 4 |
| Náboženská výchova | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| Variant | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | 3. ročník | 1. skupina | 1 |
| Anglický jazyk | 4. ročník | 2. skupiny | 1 |
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|---|---|---|
| Variant 2. | 7. ročník | Matematika | 1 |
| Variant 2. | 8. ročník | Matematika | 1 |
| Variant 2. | 9. ročník | Matematika | 1 |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Prvého ročníka | 1 | 19 | 0 |
| Bežných tried | 8 | 155 | 4 |
| Spolu | 9 | 174 | 4 |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet PZ ZŠ | Počet NZ ZŠ | Počet PZ MŠ | Počet NZ MŠ | Počet PZ ŠKD | Počet NZ ZŠS |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TPP | 15 | 5 | 4 | 1 | 2 | 3 |
| DPP | ||||||
| Znížený úväzok | 3 | 2 | ||||
| ZPS | 1 | |||||
| Na dohodu | 1 |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov ZŠ | 0 | 15 | 15 |
| vychovávateľov | 0 | 2 | 2 |
| učiteľov MŠ | - | 4 | 4 |
| spolu | 0 | 21 | 21 |
Celková odbornosť vyučovania je 77,03 percent
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|
| 5. a 9. | SJL | 10 |
| 6. až 9. | PR | 7 |
| 6. až 9. | OV | 4 |
| 5. až 9. | D | 9 |
| 5. 6. 9. | TCHV | 4 |
| 8. a 9. | CH | 4 |
| 6. | F | 2 |
| 5. až 9. | TV | 16 |
| 5. až 9. | HV | 5 |
| 3. | AJ | 1 |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | 2 | 2 |
| štúdium školského manažmentu | 1 | |
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | 1 | |
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | 2 | |
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | Umiestnenie |
|---|---|---|---|---|---|
| Slávici regiónu kysúc | 1 | 1 | |||
| Slávici horných Kysúc | 1 | 1 | |||
| Astrostop | 2 | 2 | |||
| Matematická olympiáda 5. a 9. ročník | 10 | 4 | |||
| Matematický klokan Celoslovenské kolo | 8 | 4 | |||
| Rastlinky a zvieratká | 9 | 9 | |||
| Klokanko Celoslovenská súťaž | 6 | 6 | |||
| Atletika | 10 | 10 | 1 | 1 | MS 3. miesto Rudolf Blažek |
| Valentínske srdiečko | 9 | 6 prác | |||
| Talent, umenie - kumšt | 1 | 1 | 1 | 1 | |
| Betlehem | 14 | 3 práce | Okresné kolo 3. miesto skupina | ||
| Šarkaniáda | 5 | ||||
| Vesmír očami detí | 2 | ||||
| Rope skipping | 6 | 6 | Okresné kolo 2. miesto Dávid Belko | ||
| Memoriál Márie Zavarskej | 5 | 5 | |||
| Futbalový turnaj žiakov | 11 | 11 |
Žiaci sa zúčastnili exkurzií
- Kysucké múzeum
- Kysucká knižnica v Čadci
- Etnografické múzeum v Martine
- Kysucké pekárňe v Čadci
- Kaštieľ v Oščadnici
Kultúrne programy
- Vianočná besiedka
- Mikulášska slávnosť
- Karneval
- Deň matiek
- Rodičovský ples
- Deň detí
Výchovné koncerty
- Dejiny filmovej hudby
- „ Don Chichot
Školský výlet
- Trenčín
- Staškov Ráztoka
- Staškov Skalovka
- Makov chata Kmínek
Aktivity
- 15.november - „Medzinárodný deň bez fajčenia“
- 16.11. - 22.11. „Európsky týždeň proti drogám“
- 1.12. „Svetový deň boja proti HIV/AIDS“
- Andersenova rozprávková noc
- Olympijský deň
- Športový deň na ZŠ Krmelín
- Športový deň na ZŠ Katovice
- školský časopis : Vševedko
- Veľtrh informávcií vzdelávania a zamestnanosti
- Dni voľby povolania
Relácie do šk. rozhlasu
- Svetový deň potravín; Mesiac úcty k starším
- Drogy; Svetový deň nefajčiarov
- Rudolf Jašik; Vyhodnotenie vých. - vyuč. výsledkov
- Ján Botto; Vyhodnotenie vých. - vyuč. výsledkov
- Jozef Murgaš; Valentín
- J. A. Komenský; Deň učiteľov; Marec - mesiac knihy
- Apríl - mesiac lesov; Bezpečnosť na cestách
- Deň Zeme; Vyhodnotenie vých. - vyuč. výsledkov
- Martin Kukučín; Svetový deň mlieka; Deň matiek
- Deň detí
Besedy
- beseda s lekárom na tému "Dospievanie a pohlavný život"
- beseda k voľbe povolania
- beseda s lektorkou ANJ Loren Pose/ agentúra Keric/
A) Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
V európskom hrnci - medzinárodný projekt školských partnerstiev Programu celoživotného vzdelávania s partnerskými školami v talianskom Lainate, poľských Katowiciach, českom Krmelíne a rumunskom Romane. Hlavným cieľom projektu je poukázať na podobnosti a rozdiely v európskom spôsobe stravovania dnes a v minulosti. Počas prvého roka bolo hlavnou témou tradičné a sviatočné jedlo. Druhý rok projektu bol zameraný na zdravú stravu, problémy nadváhy, anorexie a bulímie a využitie prírodnej, ľudovej medicíny (fytoterapie). Počas tretieho roka bola pozornosť zameraná na súčasný spôsob stravovania, problém hladu, polotovarov, fast foodov a ich vplyvu na zdravie detí. Nachádzali sme odpovede na otázky: ako sa rodí chlieb a čo miožno nájsť v supermarkete. Na základe získaných skúseností, zážitkov a nových vedomostí dúfame, že prostredníctvom projektu dokážu zmeniť svoj spôsob stravovania, celkový postoj k svojmu životu a vzťah k ľuďom iných národov, k čomu prispievajú aj spoločné stretnutia detí partnerských krajín tri krát ročne v poľských Katowiciach, českom Krmelíne a na pôde našej školy.
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2007/2008 boli školou vypracované projekty:
1. Elektronizácia a revitalizácia školských knižníc
2. Projekt Otvorená škola - oblasť športu
V tomto školskom roku nebola na škole uskutočnená inšpekcia.
Škola nemá dostatok priestorov - učební, čo obmedzuje delenie tried na skupiny, chýbajú odborné učebne. Škola nemá telocvičňu. Z dôvodu nevyhovujúceho stavu školských dielní /po bezpečnostnej stránke - zlá statika budovy/ sa praktická zložka TCHV nemôže vyučovať.
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
- prenesené kompetencie: 6 596 000,-Sk
- originálne kompetencie: 2 534 000,-Sk
- presun z minulého roka: 132 000,-Sk
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
- ŠKD: 59 000,-Sk
- MŠ: 39 300,-Sk
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
127 000,-Sk (ich použitie: 72 000,-Sk - odmeny, 25 000,-SK - poistné, 27 000 - materiálne vybavenie)
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
- rodičovské združenie 28 750,-Sk
- za réžiu zo ŠJ 257 671,-Sk
- zber papiera 1 933,-Sk
- fyzické osoby a iné nedaňové 30 304,-Sk
- za poškodené učebnice 1 179,50,-Sk (odoslané zriaďovateľovi)
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
- projekt SOCRATES - 195 192,-Sk
Materská škola:
- pripraviť deti na zvládnutie požiadaviek ZŠ a plynulý prechod detí do ZŠ,
- v príprave na ZŠ sa zameriavať hlavne na samostanosť v oblasti samoobsluhy, zrelosť a vyspelosť v emocionálnej sfére, na komunikačné schopnosti detí a vzťahy, na techniku grafických prejavov detí.
Cieľ bol splnený, všetky deti boli zapísané do ZŠ
Základná škola:
- umožniť žiakom získať zručnosti práce s IKT
- pokračovať vo vyučovaní AJ v 3. a 4. ročníku formou nepovinného predmetu
- Dôslednou spoluprácou vyučujúcich umožniť plynulý prechod žiakov z I. st. na II. stupeň
Sledovanie cieľa - hospitačná činnosť, overovanie vedomostnej úrovne žiakov, vzájomné hospitácie, účasť na zasadnutiach MZ, PK.
Vyhodnotenie:
- otvorený veľký počet počítačových krúžkov
- vyučovanie práce s IKT v rámci TCHV v 8. a 9. ročníku
- všetci žiaci 3. a 4. ročníka navštevovali nepovinný predmet AJ
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
- zaškolenosť detí MŠ
- uplatňovanie kompetencie prijímania setí do MŠ od 2 rokov a detí s odloženou školskou dochádzkou
- vysoká odbornosť pedagogických zamestnancov
- záujem pedagógov o ďalšie vzdelávanie
- počty žiakov v triedach
- zapájanie sa do projektov
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
- nedostatok učební
- škola nemá telocvičňu
- neodbornosť vyučovania výchovných predmetov na II. stupni ZŠ
- budova MŠ je vzdialená od budovy ZŠ 3- km
Príležitosti:
- dobré podmienky pre vzdelávanie žiakov
- dobré podmienky na zavádzanie informačno- komunikačných tachnológii
Riziká:
- nepriaznivý demografický vývoj
- územné členenie obce spôsobuje odchod detí do ZŠ susedných obcí
Škola má dobré psychohygienické podmienky na výchovu a vzdelávanie.
Rozvrh hodín je vypracovaný v zmysle psychohygienických zásad.
Začiatok vyučovania, koniec vyučovania, dĺžka trvania prestávok medzi vyučovacími hodinami sú prispôsobené spádovým častiam obce, autobusovým spojom medzi obcami a školou.
Začiatok vyučovania.............08,00 hod.
Koniec vyučovania................13,15 hod.
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Domáce náuky | 20 | Mgr. Perďochová | |
| Hudobno - pohybový | 31 | Mgr. Sloviaková | |
| Počítačový | 21 | 2 | Mgr. Grochalová |
| Počítačový | 23 | 2 | Mgr. Michalatová |
| Počítačový | 31 | 2 | Horníková |
| Poľovnícky | 13 | Mgr. Sloviaková | |
| Stolnotenisový | 21 | Mgr. Halasová | |
| Šachový | 0 | Mgr. Mikovčák | |
| Šikovné ruky | 14 | Horníková | |
| Športový | 22 | Mgr. Bytčánek | |
| Športový | 20 | Mgr. Jozeková | |
| Športový | 25 | Horníková | |
| Turisticko - branný | 0 | Mgr. Mikovčák | |
| Umelecká činnosť | 13 | Mgr. Blaskovicsová | |
| Výtvarný | 19 | Mgr. Pionteková, Mgr. Urbaniková | |
| Počítačový | 16 | Dostalová | |
| Počítačový | 10 | Dostalová | |
| Tanečno pohybový - roztlieskavačky | 14 | Dostalová | |
| Rozhlasový | 6 | Mgr. Nohová | |
| Počítačový | Mgr. Perďochová |
Spolupráca školy s rodičmi je zabezpečená a realizovaná cez triednych dôverníkov, ktorí sú v tejto sfére nápomocní predsedovi rodičovského združenia Mgr. Monike Janíkovej.
Plenárne rodičovské združenia sa zvolávajú dva krát v školskom roku, sú spojené s triednymi rodičovskými združeniami, kde na prvom rodičovskom triednom združení si rodičia zvolia triedneho dôverníka cez ktorého sa problémy, návrhy, podnety na zlepšenie situácie, práce v triede nanášajú na triednych učiteľov a následne na vedenie školy.
Okrem plenárnych rodičovských združení zvolávajú triedni dôverníci v spolupráci s triednym učiteľom ďalšie triedne RZ podľa potreby a situácie v triede, najmenej však okrem plenáriek ešte dve triedne RZ.
Výchovný poradca je k dispozícií rodičom podľa potreby.
Spolupráca so zriaďovateľom školy, radou školy a rodičovským združením hodnotíme ako dobrú.
Poďakovanie patrí všetkým rodičom a priateľom školy, ktorí prispeli k zlepšeniu pracovných podmienok žiakov a zamestnancov.Škola má záujem o dobrú spoluprácu so všetkými, s ktorými prichádza do styku.
Záleží nám na tom, aby nás verejnosť hodnotila pozitívne a podporovala našu prácu.
Vypracoval: Mária Perďochová
V Olešnej, 25. júna 2008
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: 27.08 2008
Predkladá:
Mgr. Mária Perďochová ......................................... ............................................
poverená riadením školy podpis pečiatka
Prerokované v pedagogickej rade školy dňa 27. augusta 2008
Vyjadrenie rady školy zo dňa: 17. septembra 2008
Rada školy odporúča zriaďovateľovi obci Olešná
schváliť
správu o výsledkoch a podmienkach výchovno-vzdelávacej činnosti
Zálkadnej školy s materskou školou Olešná 464 za školský rok 2007/2008
......................................... ............................................
predseda rady školy podpis pečiatka
Stanovisko zriaďovateľa:
Powered by aSc EduPage