Kontakt O škole Školský parlament Materská škola Školský klub detí Centrum voľného času Školská knižnica Školská jedáleň ZUŠ Turzovka
Navigácia

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Navigácia

    Zoznam učiteľov

    E-mail
     
     
    PhDr. Darina Slováková SlD Rozvrh
    Riaditeľka
     
     
    Mgr. Monika Blaskovicsová BlM Rozvrh
    Zástupkyňa
    Triedna učiteľka: 4.A
    Zástupca v triede: 2.A
    blaskovicsovamonika@gmail.com
     
     
    Eugénia Gereková GeE Zástupkyňa
     
     
    Mgr. Emília Beleščáková BeE Rozvrh
    Triedna učiteľka: 9.A
    embel@centrum.sk
     
     
    Klára Blažeková BlK Učiteľka
    Vedie krúžok: Malý umelec
     
     
    Mgr. Eva Bobčíková BoE Rozvrh
    Triedna učiteľka: 8.A
    Vedie krúžok: Kinematografický
    Vedie krúžok: Turistický I
    eva.rohlickova@centrum.sk
     
     
    Anna Ferenčáková FeA Učiteľka
     
     
    Mgr. Martina Filušová FiM Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Martina Filušová FiM Rozvrh
    Triedna učiteľka: 3.A
    Vedie krúžok: Športový I.
     
     
    Mgr. Jozef Gondek GoJ Rozvrh
    Učiteľ
     
     
    Mgr. Martina Grochalová GrM Učiteľka
    grochalovama@gmail.com
     
     
    Ing. Miroslava Halásová HaM Rozvrh
    Triedna učiteľka: 6.A
    Vedie krúžok: Prírodovedný
    mikahalasova@gmail.com
     
     
    Daniela Horníková HoD Učiteľka
     
     
    Daniela Horníková HoD Rozvrh
    Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Mária Kučerová KuM Učiteľka
     
     
    Ing. Nikol Michalatová MiN Rozvrh
    Učiteľka
    Vedie krúžok: Školský časopis
     
     
    Mgr. Mária Nohová NoM Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    Mgr. Ivana Pionteková PiI Rozvrh
    Triedna učiteľka: 7.A
    Vedie krúžok: Absolvent
    Vedie krúžok: Piatak
    Vedie krúžok: Školská knižnica
    i.piontekova@centrum.sk
     
     
    Daniela Plešivčáková PlD Učiteľka
     
     
    Mgr. Adriána Ruizová RuA Učiteľka
     
     
    Mgr. Adriána Ruizová RuA Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    Mgr. Martina Urbaniková UrM Učiteľka
     
     
    Mgr. Ditta Vancelová VaD Rozvrh
    Triedna učiteľka: I. A
     
     
    PaedDr. Dana Zajacová ZAD Rozvrh
    Triedna učiteľka: 2.A

    © aScAgenda 2019.0.1141 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 27.11.2018

    Voľné miesta na našej škole