• Voľné pracovné miesta na našej škole

    • V  zmysle § 84 odsek. 1 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov zverejňujem informáciu o voľnom pracovnom mieste pre pedagogického zamestnanca:

      Názov zamestnávateľa: Základná škola s materskou školou Olešná 464

      Pracovná pozícia:  Učiteľka MŠ

      Náplň práce:  výchovno-vzdelávacia činnosť vykonávaná pedagogickým zamestnancom, ktorým je učiteľ pre predprimárne vzdelávanie (učiteľ materskej školy).

      Úväzok:100 %

      Dátum nástupu: 1.9.2021

      Požiadavky: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou

      Osobnostné predpoklady a zručnosti: znalosť práce s PC, Word, Excel, hra na hudobný nástroj

      Vzdelanie:

      Kvalifikačné predpoklady a osobitný kvalifikačný predpoklad:

      - kvalifikačné predpoklady pre výkon pedagogickej činnosti pre príslušný druh a typ školy v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 1/2020 MŠVVaŠ, ktorým sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady pre výkon pracovnej činnosti v príslušnej kategórii pedagogického zamestnanca

      Dosiahnuté vzdelanie:
      - Stredná odborná škola pedagogická
      - VŠ I. stupňa, odbor: predškolská a elementárna pedagogika

      Ďalšie požiadavky:
          - platové podmienky podľa platnej legislatívy,
          - súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení

         neskorších predpisov a v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679/ GDPR,

      - zdravotná spôsobilosť,

      - bezúhonnosť.

      Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom s kontaktnými údajmi (vrátane mailovej adresy a telefónneho čísla) zasielajte do 15.08.2021 elektronicky na: zsmsolesna@centrum.sk  alebo písomne na adresu:

      Základná škola s materskou školou

      Olešná 464

      023 52  Olešná

      Ďalšie informácie budú zaslané elektronicky uchádzačom spĺňajúcim podmienky.

      Kontakt: PhDr. Darina Slováková, 0948/321336

    • zatiaľ žiadne údaje
Základná škola s materskou školou Olešná 464