Kontakt O škole Školský parlament Materská škola Školský klub detí Centrum voľného času Školská knižnica Školská jedáleň ZUŠ Turzovka
Navigácia

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Navigácia

  • Vianočná burza

   Do galérie Vianočná burza boli pridané fotografie.

  • Vianočná besiedka

   Do galérie Vianočná besiedka boli pridané fotografie.

  • Tvorivé dielne

   Do galérie Tvorivé dielne boli pridané fotografie.

  • Nástup do školy

   Oznamujeme našim žiakom a ich rodičom, že riadne vyučovanie po vianočných prázdninách sa začne v utorok 08.01.2019. Dovtedy prajeme všetkým krásne prežitie voľných dní!

  • Vianočná besiedka

   Srdečne vás pozývame na našu tradičnú vianočnú besiedku, ktorú si pre vás pripravili naši žiaci a deti tretej triedy MŠ. Besiedka sa uskutoční vo štvrtok 20.12.2018 o 15.15.hod. v priestoroch hlavnej chodby. Zároveň vás pozývame aj na vianočnú burzu, ktorá sa bude konať od 14.30 hod. do 15.15. hod. v 3.triede MŠ a bude pokračovať aj po skončení vianočnej besiedky. Tešíme sa na Vás!

  • Maľovanie perníčkov

   Do galérie Maľovanie perníčkov boli pridané fotografie.

  • Maľovanie perníčkov

   Všetkých Vás srdečne pozývame na spoločné popoludnie, počas ktorého budeme v  našej škole maľovať perníčky, pričom tí, ktorí budú mať záujem, môžu svoj najkrajší perníček zapojiť aj do súťaže organizovanej Obecným úradom Olešná. Pri tejto milej predvianočnej aktivite sa stretneme v stredu 05.12.2018 o 13.45 hod. v priestoroch školy. Suroviny a "kresliaci materiál"  sú zabezpečené. Treba si priniesť len plnú hlavu krásnych nápadov. Tešíme sa na Vás!!!

  • Decembrové aktivity

   V tomto poslednom mesiaci roka 2018 nebude na našej škole o aktivity núdza. Hneď v prvých dňoch sme odoslali do CVČ v Čadci Anjeliky pre radosť od našich žiakov. Tieto anjeliky poputujú do domovov sociálnych služieba a domovov dôchodcov, kde urobia radosť tým, ktorí nebudú môcť tráviť Vianoce so svojimi najbližšími. Počas týchto pár predvianočných dní na nás čaká najprv matematická súťaž Pytagoriáda, ale aj Mikulášské predstavenie v Turzovke pre deti MŠ a 1.stupňa, maľovanie perníčkov a vianočných ozdôb organizovaných CVČ, pokračuje súťaž o najkrajší obrázkový slovník z ANJ, nevynecháme Vianoce v Kericu, uskutočníme vianočné tvorivé dielne, na ktoré nadväzuje vianočná burza a samozrejme tradičná vianočná besiedka a v posledný deň školského vyučovania pred vianočnými prázdninami ešte zažijeme vianočný koncert. Konkrétne termíny jednotlivých aktivít nájdete v kalendári a priebežne v Novinkách. Samozrejme sa tešíme, že príjmete naše pozvanie na všetky verejné školské akcie.

  • Zber papiera

   Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa na začiatku novembra zapojili do zberu papiera. Spoločne sme nazbierali 870 kg. Traja najlepší „zberači“ sú pre tento rok:

   1.Rastislav Kubiš, ktorý priniesol 123,6 kg,

   2.Karolína Badžgoňová priniesla do školy 113,6 kg a

   3. Lucia Badžgoňová doniesla len o kilo menej – 112,6 kg.

   Samozrejme najlepší budú odmenení a zvyšné peniaze získané za zber poputujú do triednych fondov.

  • Exkurzia do galérie a múzea

   Do galérie Exkurzia do galérie a múzea boli pridané fotografie.

  • Anjeli z knižnice

   Do galérie Anjeli z knižnice boli pridané fotografie.

  • Záložky - ZŠ s MŠ Olešná

   Do galérie Záložky - ZŠ s MŠ Olešná boli pridané fotografie.

  • Remeselnícke dni - skanzen Vychylovka

   Do galérie Remeselnícke dni - skanzen Vychylovka boli pridané fotografie.

  • Exkurzia 9.ročník - Trnava

   Do galérie Exkurzia 9.ročník - Trnava boli pridané fotografie.

  • Jesenný tábor -Vysoké Tatry

   Do galérie Jesenný tábor -Vysoké Tatry boli pridané fotografie.

  • Euroweek

   Do galérie Euroweek boli pridané fotografie.

  • Fenomény sveta

   Tento školský rok sa naša škola zapojila do projektu s názvom Fenomény sveta, ktorého cieľom je poskytnúť školám materiály na zatraktívnenie vyučovacieho procesu. Ak sa chcete dozvedieť viac, bližšie informácie nájdete na ľavej lište našho veb sídla v časti Projekty pod názvom Fenomény sveta.

  • TESTOVANIE 5

   V stredu  21.11.2018 čaká všetkých slovenských piatakov Testovanie 5. Z tohto dôvodu  udeľuje riaditeľka školy žiakom 6.-9.ročníka RIADITEĹSKÉ VOĽNO. Bližšie informácie o Testovaní 5 a harmonogram testovania nájdete na stránke NÚCEMu:

   www.nucem.sk/documents/46/testovanie_5_2018/pokyny/Zakladne_informacie_T5_2018_final_okt201.pdf

    

  • Zber papiera

   Oznamujeme všetkým žiakom, rodičom a priateľom našej školy, že v dňoch 07.-12.11.2018 organizujeme ZBER PAPIERA. Nepotrebný papier je nutné priniesť ráno pred vyučovaním, alebo v čase po vyučovaní a odovzdať ho pani upratovačke Bockovej. Prosíme vás však, aby ste papier previazali a oddelili zvlášť kartóny od ostatného papiera. Vecnou cenou bude odmenený najlepší "zberač" a finančné prostriedky získané zo zberu budú prerozdelené do triedneho fondu jednotlivých tried podľa množstva prineseného papiera.

  • Novembrové aktivity

   Školský rok sa nám už poriadne rozbehol, máme za sebou október, mesiac plný rôznorodých aktivít, ale ani november sa zrejme nenechá zahanbiť. Po jesenných prázdninách - 08.11.- sa ôsmaci a deviataci chystajú na súdne pojednávanie. Nie že by niečo vyviedli, ale je to súčasť výučby. V dňoch 07.-09.11. organizujeme zber papiera. 15.11. čaká ôsmakov a deviatakov testovanie KOMPARO a 21.11. budú zase testovaní piataci v Testovaní 5. 29.11. prebehne súťaž Expert geniality show pre žiakov 5.-9.ročníka. a od novembra do Vianoc sa uskutoční školská súťaž o najkrajší obrázkový slovník z ANJ pre žiakov 2. až 5.ročníka. Keďže je november, čaká nás aj 1.štvrťročná hodnotiaca porada a okrem toho zrealizujeme aj environmentálny audit v rámci projektu Zelená škola. Toto množstvo aktivít však zrejme nie je konečné a predpokladáme, že v priebehu mesiaca určite pribudnú ďalšie. 

  strana: