| Názov školy | Základná škola s materskou školou Olešná 464 |
| Adresa školy | 023 52 Olešná - Polgruň 464 |
| Telefón | 0414346155 |
| zsmsolesna@centrum.sk | |
| WWW stránka | zsmsolesna.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Beleščáková Emília | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 163
Počet tried: 10
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2008: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2008: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2009
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AJ | BIO | D | F | GEO | HV | CH | INF | INFo | M | NV | ON | OV | PV | Pr |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1 | 1,09 | |||||||||||||
| II. | 1 | 1,74 | |||||||||||||
| III. | 1 | 1,75 | 1 | ||||||||||||
| IV. | 1 | 1,75 | 1 | ||||||||||||
| V.A | 2,53 | 2,2 | 1,87 | 1,4 | 1,2 | 1,27 | 2,13 | 1,2 | |||||||
| V.B | 2,42 | 1,42 | 1,83 | 1,58 | 1,25 | 1,5 | 2,33 | 1,5 | |||||||
| VI. | 2,54 | 2,04 | 2,08 | 1,08 | 2,42 | 1,63 | 1,79 | ||||||||
| VII. | 2,32 | 2,16 | 2,16 | 1,32 | 2,16 | 1,11 | 2,11 | ||||||||
| VIII. | 2,2 | 1,93 | 2,13 | 1 | 2,2 | 2,73 | 1,53 | 2,53 | |||||||
| IX. | 2,75 | 2,56 | 2,31 | 1 | 2,88 | 2,69 | 2 | 2,75 |
| Trieda | P | Prv | SJL | Spr | TchV | TEAV | TV | Vl | VV | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1 | 1,36 | 1 | 1 | 1 | |||||
| II. | 1,32 | 1,74 | 1 | 1 | 1 | |||||
| III. | 1,45 | 1,85 | 1 | 1 | 1,45 | 1 | ||||
| IV. | 1,25 | 1,58 | 1 | 1 | 1,25 | 1 | ||||
| V.A | 2,87 | 1 | 1,2 | 1,13 | ||||||
| V.B | 2,33 | 1,17 | 1,25 | 1,17 | ||||||
| VI. | 2,33 | 1,04 | 1,13 | 1,08 | 1,46 | 1,75 | ||||
| VII. | 2,26 | 1,05 | 1,42 | 1,06 | 1,32 | 1,74 | ||||
| VIII. | 2 | 1 | 1,07 | 1 | 1 | 1,53 | ||||
| IX. | 2,38 | 1,06 | 1,19 | 1 | 1,19 | 2,13 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I. | 11 | 11 | 0 | 0 |
| II. | 19 | 19 | 0 | 0 |
| III. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| IV. | 12 | 12 | 0 | 0 |
| V.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| V.B | 12 | 12 | 0 | 0 |
| VI. | 24 | 24 | 0 | 0 |
| VII. | 19 | 19 | 0 | 0 |
| VIII. | 15 | 15 | 0 | 0 |
| IX. | 16 | 16 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 11 | 365 | 33,18 | 365 | 33,18 | 0 | 0,00 |
| II. | 19 | 579 | 30,47 | 579 | 30,47 | 0 | 0,00 |
| III. | 20 | 984 | 49,20 | 984 | 49,20 | 0 | 0,00 |
| IV. | 12 | 489 | 40,75 | 489 | 40,75 | 0 | 0,00 |
| V.A | 15 | 875 | 58,33 | 875 | 58,33 | 0 | 0,00 |
| V.B | 12 | 1056 | 88,00 | 1056 | 88,00 | 0 | 0,00 |
| VI. | 24 | 1607 | 66,96 | 1607 | 66,96 | 0 | 0,00 |
| VII. | 19 | 1711 | 90,05 | 1709 | 89,95 | 2 | 0,11 |
| VIII. | 15 | 1162 | 77,47 | 1162 | 77,47 | 0 | 0,00 |
| IX. | 16 | 2151 | 134,44 | 2151 | 134,44 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2008/2009 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2008/2009, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Anglický jazyk | 20 | |
| Domáce náuky | 8 | |
| Hudobno - pohybový | 15 | |
| Matematika | 7 | |
| Počítačový | 3 | |
| Počítačový 1 | 29 | |
| Počítačový 2 | 35 | |
| Počítačový 3 | 10 | |
| Rozhlasový | 4 | |
| Ruský jazyk | 5 | |
| Stolnotenisový | 28 | |
| Šikovné ruky | 12 | |
| Športový | 28 | |
| Umelecká činnosť | 19 | |
| Zábavná slovenčina | 7 | |
| Zemepis hrou | 0 |
Vypracoval: Mgr. Beleščáková Emília
V Olešnej, 26. augusta 2009
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage